בירדמן

R
Short info: 

BIRDMAN

ארה''ב , 2014 , 119 דקות , אנגלית

תאריך יציאה: 
16.6.2015

מפיק: ארנון מילצ'ן, ג'ון לשר, ג'יימס וו. סקוטשדופול

מוזיקה: אנטוניו סאנשז

שחקנים: אדוארד נורטון, איימי ריאן, אמה סטון, אנדריאה רייזבורו, אקירה איטו, ביל קמפ, ג'אמל גריסון-לאו, ג'קי הופמן, ג'רמי שיימוס, דמיאן יאנג, זאק גאליפינאקיס, מייקל קיטון, מריט וויבר, נטלי גולד, נעמי ווטס, קלארק מידלטון, קני צ'ין, קתרין או'סוליבן

צלם: עמנואל לוביצקי

פורסם במדור: דרמה, קומדיה

צבע: צבע

סרטים: DVD

תסריטאי: אלחנדרו גונזאלס אינאריטו, אלכסנדר דינלריס, ארמנדו בו, ניקולה גיקובון

תרגום: אנגלית, עברית

שפות: אנגלית

במאי: אלחנדרו גונזאלס אינאריטו

מספר דיסקים: 
1
מחיר מחירון: ₪79.90
תוספות: 
מחיר: ₪69.90
Availability: 
מכירה בלבד
Video preview: 

הסרט המדובר ועטור השבחים 'בירדמן' הוא קומדיה שחורה שמספרת את סיפורו של ריגן תומסון, שחקן (מייקל קיטון), שמפורסם בזכות דמותו של גיבור-על איקוני שהוא משחק, כשהוא נאבק להעלות מחזה בברודווי. בימים שלפני ערב הפתיחה, הוא נלחם באגו שלו ומנסה לשקם את משפחתו, את הקריירה שלו ואת עצמו.
מבחינות רבות זהו צעד טיפשי למדי- אבל לגיבור העל הקולנועי לשעבר יש תקוות גדולות שההימור היצירתי הזה יסלול את דרכו להוכיח לכולם שהוא אמן אמיתי ולא רק כוכב עבר הוליוודי.
לקראת ערב הבכורה המתקרב ובא, השחקן הראשי במחזה נפצע בתאונה מוזרה בזמן החזרות ויש צורך להחליפו במהרה. בעקבות המלצתה של השחקנית הראשית, לזלי (נעמי ווטס), ובלחציו של המפיק וחברו ג'ק (זק גליפינאקיס), ריגן משתכנע ללהק את מייק שיינר (אדוארד נורטון) - כוכב תיאטרון בלתי נשלט אשר מאמינים כי יצליח למכור כרטיסים ולהשיג ביקורות טובות.
בזמן שהוא מתכונן לבכורה הבימתית, על ריגן להתמודד עם בת זוגו וכוכבת המשנה בהצגה- לורה, עם העוזרת האישית שלו ובתו שזה עתה יצאה מגמילה- סאם (אמה סטון) ועם אשתו לשעבר אשר באה לבקר בתדירות גבוהה מידי.

מוצרים קשורים

לוחמי העל - דיסק 1מחיר מחירון: ₪0.00
יש לך הודעהמחיר מחירון: ₪59.90
שטח הפקרמחיר מחירון: ₪79.90