סוגרים חשבון (בלו-ריי)

PG-13
Short info: 

GRUDGE MATCH (BLU-RAY)

ארה''ב , 2013 , 113 דקות , אנגלית

תאריך יציאה: 
22.5.2014

מפיק: ביל גרבר, מארק סטיבן ג'ונסון, מייקל אווינג, פיטר סיגל, רבי ד. מהטה

מוזיקה: טרבור ראבין

שחקנים: אבנדר הוליפילד, אוסקר גייל, אירלנד בולדווין, אלן ארקין, אנטוני בין, אנתוני אנדרסון, ג'ואי דיאז, ג'ון ברנת'ל, ג'ים למפלי, גרג ספורלס, גרג פליט, גריף פורסט, דון לייק, האן סוטו, ל.ל. קול ג'יי, לארי מורגן, מייק טייסון, מת'יו רימר, סילבסטר סטאלון, פול בן-ויקטור, קארי לזר, קווין הארט, קייט רינדרס, קנת' קינט בריאן, רוברט דה נירו, ריץ' ליטל

צלם: דין סמלר

פורסם במדור: ספורט, קומדיה

צבע: צבע

סרטים: בלו-ריי

תסריטאי: טים קלהר, רודני רוטמן

תרגום: אנגלית, עברית

שפות: אנגלית

במאי: פיטר סיגל

מספר דיסקים: 
1
מחיר מחירון: ₪99.90
תוספות: 
מחיר: ₪87.90
Availability: 
מכירה בלבד
Video preview: 

סטלון ודה נירו מגלמים את הנרי "רייזור" שארפ ובילי "הילד" מקדונן – שני מתאגרפים מפיטסבורג שהיריבות הגדולה ביניהם הפכה אותם למוקד עניין לאומי. שניהם ניצחו זה את זה במהלך הקריירה, אבל ב-1983, ערב הקרב השלישי והמכריע ביניהם – רייזור הודיע בפתאומיות שהוא פורש וסירב להסביר מדוע. זו הייתה מכת אגרוף מוחצת לקריירה של שניהם. שלושים שנה לאחר מכן, הם מקבלים הצעה שהם לא יכולים לעמוד בפניה – לחזור לזירה ולסיים את הקרב אחת ולתמיד.
אבל הם לא צריכים לחכות זמן רב. במפגש הראשון שלהם מזה כמה עשורים, האיבה ביניהם מתפרצת לקטטה מבדחת שמופצת לכל עבר. טירוף הרשתות החברתיות הופכת את העוינות המקומית לאירוע צפיית חובה של HBO. אם הם יצליחו לשרוד את האימונים, הם עוד עלולים באמת להתאגרף שוב.

מוצרים קשורים

סופר סטרייקה 2מחיר מחירון: ₪49.90
זאתורהמחיר מחירון: ₪0.00
קוליהמחיר מחירון: ₪0.00
אחי שמש, אחותי לבנהמחיר מחירון: ₪79.90
הסגת גבולמחיר מחירון: ₪99.90