ציפורים מתות בסתר - מיני סדרה

PG
Short info: 

THE THORN BIRDS - MINI SERIES

ארה''ב/אוסטרליה , 1983 , 460 דקות , אנגלית

מפיק: אדוארד לואיס, לי סטנלי, סטן מרגוליס

מוזיקה: הנרי מנסיני

שחקנים: אלין אן מק'לרי, ארל הולימן, בארי קורבין, ברברה סטנוויק, ברט קולן, בריאן בראון, ג'ון דה לנסיה, ג'ון פרידריך, ג'יין סימונס, הולי פאלאנס, כריסטופר פלאמר, סטפאני פרסי, סטפן וו. ברנס, פייפר לאורי, פיליפ אנגלין, קן האוורד, רייצ'ל וורד, ריצ'ארד צ'מברליין, ריצ'ארד קילי

צלם: ביל באטלר

פורסם במדור: מיני סדרה, דרמה, רומנטי

צבע: צבע

סרטים: DVD

תסריטאי: כרמן קולבר, לי סטנלי, קולין מק'קולויו

תרגום: איטלקית, אנגלית, גרמנית, דנית, הונגרית, יוונית, נורווגית, סלובנית, ספרדית, עברית, פולנית, פורטוגזית, פינית, צ'כית, צרפתית, קרואטית, שוודית

שפות: אנגלית, גרמנית, ספרדית

במאי: דריל דיוק

Extras: 

סרט הנצחה תיעודי : ציפורים מתות בסתר - חברים ותיקים, סיפורים חדשים.

מספר דיסקים: 
1
מחיר מחירון: ₪149.90
תוספות: 
מחיר: ₪129.90
Availability: 
השכרה ומכירה
Video preview: 

דיסק ראשון: פרקים 1 ו - 2:

צד A - פרק ראשון:

מרי קרסון (ברברה סטנוויק), הבעלים של חוות כבשים גדולה, נשבית בקסמו של כומר הקהילה, ראלף דה בריקסרט (ריצ'ארד צ'מברליין) למרות שהוא נותן תשומת לב מיוחדת לאחייניתה של מרי, מגי קלירי (סינדי פני, ומאוחר יותר רייצ'ל וורד). כאשר ראלף אינו משיב לה אהבה, מרי רוקמת מזימה אשר תשפיע על עתידו אפילו לאחר מותה.

צד B - פרק שני:

למרות משיכתו למגי, הכומר דה בריקסרט עוזב את הקהילה למען התקדמותו המקצועית בהיררכיית הכנסיה. משפחת קלירי (ג'ין סימור וריצ'ארד קילי) מסכימים לנהל את דרואדה, החלטה המובילה לאסון ומוות.

דיסק שני: פרקים 3 ו - 4:

צד A - פרק שלישי:

לאחר מיוניו לארכיבישוף ברומא, ראלף עדיין מתייסר באהבתו למגי, אשר נישאת ללוק (בריאן בראון) בניסיון נואש לשכוח אותו. ראלף שב לאוסטרליה וחווה אידיליה חושנית עם מגי, למרות ששניהם יודעים שאושרם לא יוכל להימשך.

צד B - פרק רביעי:

שנים לאחר שראלף ומגי מממשים את אהבתם, דיין (פיליפ אנגלים), הילד שנולד כתוצאה מאותו איחוד, נכנס לעולם הכמורה. מגי ממורמרת מכך ששני הגברים שהיא אוהבת בוחרים בכנסיה על פניה. אך טרגדיה כופה על מגי להשלים עם ראלף, עם משפחתה ועם עצמה.

מוצרים קשורים

הפלישה למערב (בלו-ריי)מחיר מחירון: ₪129.90
אלאמומחיר מחירון: ₪79.90
מין מסוכן - מהדורה מיוחדתמחיר מחירון: ₪79.90
צלףמחיר מחירון: ₪0.00
חוקר העצמותמחיר מחירון: ₪99.90