רשימת שינדלר - מהדורת אספנים

R
Short info: 

SCHINDLER'S LIST - CE

ארה''ב , 1993 , 187 דקות , אנגלית/עברית/גרמנית/פולנית

מפיק: בראנקו לוסטיג, ג'ראלד ר. מולן, סטיבן שפילברג

מוזיקה: ג'ון וויליאמס

שחקנים: אורי אברהמי, אמבת' דווידץ', בן קינגסלי, יונתן סגל, ליאם ניסן, מארק איווניר, עזרא דגן, קרולין גודאול, רייף פיינס, רמי הויברגר, שמוליק לוי

צלם: יאנוז קמינסקי

פורסם במדור: שואה, ביוגרפיה, היסטוריה, דרמה, מלחמה

צבע: שחור/לבן

סרטים: DVD

תסריטאי: סטיבן זייליאן

תרגום: אנגלית, עברית, רוסית

שפות: אנגלית (DTS)

במאי: סטיבן שפילברג

Extras: 

כל החומר הנוסף החדש הוכן בלעדית ל - DVD הזה עם תרגום עברי ורוסי:

"קולות מהרשימה": סרט דוקומנטרי עצמתי עם חוויות אישיות של עדי ראיה.

סיפורה של קרן השואה עם סטיבן שפילברג - מבט אל מאחורי הקלעים של הארגון שהקליט והקים ארכיון המאגד עדויות של ניצולים ועדים מהשואה.

מספר דיסקים: 
2
מחיר מחירון: ₪0.00
תוספות: 
מחיר: ₪0.00
Availability: 
מכירה בלבד
Video preview: 

טריילר

"רשימת שינדלר", סרטו של סטיבן שפילברג, הוא יצירת מופת קולנועית אשר הפך לאחד הסרטים המכובדים ביותר בכל הזמנים. זוכה בשבעה פרסי אוסקר כולל הסרט הטוב ביותר והבמאי הטוב ביותר, הוא גם זכה בכל פרסי הסרט הטוב ביותר העיקריים ומספר מכובד של פרסי כבוד נוספים, ביניהם היו שבעה פרסי האקדמיה הבריטית, פרסי הסרט הטוב ביותר של חבורת מבקרי הקולנוע של ניו יורק, איגוד מבקרי הקולנוע הלאומי, חבר המנהלים הלאומי לביקורת, איגוד המפיקים, מבקרי הקולנוע של לוס אנג'לס, מבקרי הקולנוע של שיקגו, דאלאס ובוסטון, פרס כריסטופר, ופרס גלובוס הזהב של איגוד העיתונאים הזרים בהוליווד. סטיבן שפילברג קיבל כבוד נוסף עם קבלת פרס איגוד הבמאים של אמריקה. הסרט מציג את סיפורו האמיתי והבלתי נשכח של אוסקר שינדלר המסתורי, חבר המפלגה הנאצית, רודף שמלות וספסר רווחי מלחמה שהציל את חייהם של יותר מ - 1100 יהודים בשואה. זהו נצחונו של אדם אחד שעשה את ההבדל, והדרמה של אלה ששרדו את אחד מהפרקים האפלים ביותר בהיסטוריה האנושית בזכות מעשיו. הסרט, שביים סטיבן שפילברג, זכה גם בפרס אוסקר עבור תסריט, צילום, מוזיקה, עריכה וארט, וכיכבו בו צוות שחקנים משובח ובראשם ליאם ניסן, בן קינגסלי, רייף פיינס, קרולין גודאול, יונתן סגל, עזרא דגן ואמבת' דייוידץ. כולל צילומים דיגיטלים משופרים חדשים, סאונד דיגיטלי 5.1 ותוספות מיוחדות וחדשות.

מוצרים קשורים

סיפורי עמים - חלק 1מחיר מחירון: ₪59.90
רק בן אדםמחיר מחירון: ₪59.90
המפתח לפחדמחיר מחירון: ₪69.90
סוף הרומןמחיר מחירון: ₪79.90